Knygos aprašymas Knygos autorė - atestuota auditorė Daiva Čibirienė, MB savininkė, turinti didelę vyr. buhalterio, finansininko, auditoriaus darbo patirtį, skaito paskaitas vyriausiems buhalteriams, auditoriams ir verslininkams. Daiva Čibirienė aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje: yra Lietuvos Buhalterių ir auditorių asociacijos kolegijos narė, Lietuvos auditorių rūmų prezidiumo narė, seka teisės aktų planuojamus pokyčius, teikia pasiūlymus LR Vyriausybei dėl teisės aktų taisymų ir viešai apie tai pasisako spaudoje.
Knygos autorė atlikusi visų reikalingų teisės aktų analizę pertvarkė savo įmonę iš UAB į MB ir nori pasidalinti savo geraja patirtimi. Čia lengva forma yra pateikiama informacija kokie yra mažosios bendrijos teisinės formos privalumai ir trūkumai 2012-2015 metais, kokie pokyčiai laukia MB 2016 metais. Knygoje argumentuotai yra paneigiami klaidingi mitai, atsiradę dėl neįsigaliojusių įstatymų projektų ar dėl klaidingų komentarų viešoje erdvėje. MB dabartiniu metu yra pati geriausia verslo forma, su sąlyga, kad yra išnaudojami visi šios teisinės formos privalumai. Kas jūsų laukia pakeitus verslo formą ir kaip tai padaryti, atsakymus rasite šioje knygoje.
Jei norite pradėti verslą, ši knyga padės apsispręsti kurią UAB ar MB verslo formą jums geriau pasirinkti.
Jei vadovaujate MB, tvarkote MB buhalterinę apskaitą, skaičiuojate mokesčius, konsultuojate klientus dėl MB veiklos, čia rasite atsakymus ar tikrai tai darote teisingai ar yra išnaudojami visi MB privalumai.
Knygos prieduose yra pateikiami pagrindiniai MB steigimo ir veiklos vykdymo dokumentai (civilinės paslaugų sutartys su MB nariais ir kiti dokumentai), viešai neskelbti VMI atsakymai dėl MB ir jos narių mokesčių skaičiavimo ir deklaravimo.

Knyga iki 2017m. nebus platinama knygynuose.
Kaina 10EUR (įtrauktos atsiuntimo paprastu paštu išlaidos).
Norint ją įsigyti atiųskite į pašto dėžutę daiva@auditors.lt siuntimo adresą ir informaciją kam išrašyti sąskaitą.
 
Copyright (c) 2009 iKnyga.lt . All rights reserved.