Knygos aprašymas Ar jums kada nors norėjosi viską mesti, pakeisti aplinką, o gal apskritai apversti savo gyvenimą aukštyn kojom? Tokia mintis, ko gero, bent kartą gyvenime šauna kiekvienam jaunam ar vidutinio amžiaus šiuolaikinės visuomenės atstovui, pavargusiam nuo transporto kamščių (juk ir taip ryte paskutinę minutę išlėkėt pro duris, palikę pusiau nugertą kavos puodelį ar paskutinį sumuštinio kąsnį lėkštėje…), nesibaigiančių darbų, suirzusių klientų skambučių, nepatenkintų namiškių balsų, priekaištaujančių, kad ir vėl skyrei jiems per mažai dėmesio...

Paprastai tokios mintys atsiranda ir dingsta. Kartais palieka pėdsakų: ryžtamės mesti rūkyti, pakeisti darbą, automobilį, sugyventinį ar bent sporto klubą… Kiek iš mūsų, kartkartėmis ar dažniau kamuojamų noro viską mesti, pakeisti, ima ir taip padaro, palieka viską ir visam, išeina, išvažiuoja, išskrenda, išplaukia nesigręžiodami atgal? Nedaug, vos vienas kitas. Pažįstat tokių?

Douglas Coupland „X karta“ būtent apie tai. Ne, ne apie bemieges naktis ar „nedarbingas“ dienas, kai sėdi, guli, stovi ar vaikštai graužiamas minčių, jog reikia kažką daryti, pabėgti, dingti, mesti įgrisusį įtemptą darbą ir paprasčiausiai tapti ledų pardavėju, atrakcionų parko sargu ar dar kuo nors. Tai knyga apie žmones, kurie metė gerai apmokamus darbus ir iškeitė didmiesčius į ganėtinai ramų gyvenimą Palm Springse, Kalifornijos valstijoje.

Kaina 4 Eur
 
Copyright (c) 2009 iKnyga.lt . All rights reserved.