Knygos aprašymas Šis iš Pietų ir Šiaurės Amerikos žemynų kilusių šokių muzikos rinkinys skirtas mokytis muzikuoti fortepijonu keturiomis rankomis. Jis gali būti naudingas ne tik mėgėjams groti laisvalaikiu, bet ir kaip mokymosi medžiaga muzikos mokyklų viduriniųjų ir vyresnių klasių moksleiviams. Manau, kad pažinimo procesui padės ir šalia kiekvieno šokio pateikiama glausta jo atsiradimo istorija.
Knygelėje rasite Manfred Schmitz , Matyas Seiber , Jouri Maevski bei mano aranžuotes bei improvizacijas. Kai kurie kūriniai labai žinomi ir populiarūs, kaip Z.Abreu “ Tiko-tiko“ , John Mandell “ The Shadow of your smile“ , Ch. Briuno „ Paryžiaus tango “, S.de Yradier “ La Paloma“, C. Velazquez “Besame mucho“, Q.Jones “ Soul bosanova“, tad muzikuoti turėtų būti smagu kiekvienam.
Taip pat natose yra funkcinis žymėjimas, kas būdinga džiazo muzikoje,dėl to galima laisva improvizacija(pritaikius tam tikrą akompanimento ritmą)
Taip pat knygelėje prie kiekvieno šokio rasite trumpas metodines šio leidinio sudarytojos R.Pocės (kuri yra pedagogė) rekomendacijas ir paaiškinimus, kaip tiksliau suprasti ir išmokti kiekvieną šokį.
Mokymo proceso palengvinimui, kai kuriems šokiams padaryti įrašai su fonogramomis - pilni ir be solo partijos, keliais tempais. Juos naudodamas, mokinys gali atlikti solo partiją vienas individualiai namuose kartu su įrašytu akompanimentu.

 
Copyright (c) 2009 iKnyga.lt . All rights reserved.