Knygos aprašymas Siunčiu paštu,
8 652 36591


Virsmo taškas yra tas magiškas akimirksnis, kai idėja, tendencija ar socialinė elgsena peržengia tam tikrą ribą, išplisdama ir pasklisdama žaibo greitumu. Kaip gripo epidemija gali prasidėti nuo vieno sergančio žmogaus, taip ir nedidelis, bet tikslingas postūmis gali tapti madų tendencijos, naujo gaminio populiarumo ar nusikalstamumo lygio sumažėjimo priežastimi.

Knyga "Virsmo taškas", kurioje Malkolmas Gladvelas tyrinėja ir talentingai aprašo virsmo taško reiškinį, jau keičia viso pasaulio žmonių suvokimą apie parduodamus produktus ir platinamas idėjas.

"Virsmo taškas" yra viena tų retų knygų, kurios keičia mūsų mąstymą beveik apie viską. Knygoje mėginama paaiškinti, kodėl žmonės elgiasi taip, o ne kitaip, ir nuostabu, kad Malcolmui Gladvelui pakanka sumanumo ir sugebėjimų tai padaryti".
Džefris Tobinas, knygos "Didžiulis sąmokslas" autorius

„Virsmo taškas" puikiai atskleidžia stebuklingą protingos žurnalistikos galią sujungiant daugelį sričių atrasti naujus požiūrius ir paaiškinimus. Paradigmas laužanti knyga. Perskaičiau ją pasakodamas kitiems, ką perskaičiau".
Rytis Juozapavičius, lektorius ir žurnalistas

"Kaip verslo metodo aprašymas "Virsmo taškas" yra tikrai aukščiausios kokybės knyga, pilna naujų teorijų apie manipuliacijos mokslą".
Aaron Gell, Time Out
 
Copyright (c) 2009 iKnyga.lt . All rights reserved.