Knygos aprašymas Siunčiu paštu,
8 652 36591


Profesorius S. Finkelšteinas (S. Finkelstein) ir jo tyrėjų komanda atliko žlugusių įmonių tyrimą. Tikslas buvo ne tik suprasti, kodėl nepasiseka ir žlunga verslas, bet ir sutelkti dėmesį į žmones, kuriuos ištiko šios nesėkmės; ne tik suprasti, kaip išvengti šių nelaimių, bet ir numatyti pirmuosius nesėkmės požymius ir išsamiai aprašyti šių verslo katastrofų priežastis. Kai kurie atsakymai nustebino ne mažiau nei staigus verslininkų nuopuolis, o daugybė bruožų, kurie atrodė būdingi svajonių verslui, pasirodė esantys verslo košmaro šaukliai.
S. Finkelšteino ir jo komandos atlikto tyrimo rezultatas - nepamainoma, praktiška, "privaloma perskaityti" knyga "Kodėl žlunga šaunūs vadovai: ko galime pasimokyti iš jų klaidų?", aiškinanti žlugimų mechanizmus, kaip jų išvengti ir ką daryti, kai jie nutinka.

"Knygos autorius profesorius Sydney Finkelsteinas analizuoja stambių bendrovių, kurios buvo pasiekusios gerų rezultatų, žlugimo priežastis.
Knygoje autorius apžvelgė labai plačią verslo krypčių sritį ir sukaupė daug informacijos apie įmonių veiklos rodiklius. Analizė parodė, kad bendrovių sąstingio ir net žlugimo priežastys elementarios ir tos pačios įvairioms kompanijoms: stovėjimas ant "laurų pakylos". Vadovai ignoruoja ir net atleidžia novatoriškus, kūrybingus darbuotojus. Kita didelė klaida - neįvertinami pokyčiai rinkoje.
Neatsilikti ir būti lyderiu labai sunki užduotis net ir dideliems ūkio subjektams. Laiko faktorius negailestingai didina klaidas, kol bendrovė žlunga.
Medicinos bankas rekomenduoja verslo ir mokslo atstovams susipažinti su profesoriaus S. Finkelsteino knyga. Linkime vadovams būti jautriems ir reikliems inovacijoms. Tai patikimas ir sunkiausias, bet vienintelis kelias į bendrovės stabilumą."
Kęstutis Olšauskas, UAB "Medicinos bankas" valdybos pirmininkas
 
Copyright (c) 2009 iKnyga.lt . All rights reserved.